PUP Strzelce: Praca dla spawaczy i ślusarzy w Zwierzynie, są też oferty z zagranicy

W czwartek 25 maja w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Kraj. odbędzie się giełda pracy na stanowisko ślusarz oraz spawacz. 

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich ma dwie propozycje dla osób szukających zatrudnienia. Do pracy w pobliskim Zwierzynie poszukiwani są spawacze oraz ślusarze, natomiast dla osób chcących pracować za granicą też przygotowano ofertę. 

Praca w Polsce 

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich, informuje, że w dniu 25.05.2017 r. o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym w Strzelcach Kraj., ul. Wyszyńskiego 7, (sala nr 200, II piętro) odbędzie się giełda pracy na stanowiska: ślusarz oraz spawacz – dla firmy SMART WORK SP. Z O.O. Świdnica ul. Rynek 1a. Praca będzie wykonywana w Zwierzynie. Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie.

Praca za granicą 

Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze planuje organizację spotkań rekrutacyjnych dla niemieckiej firmy ACCURAT Personaldienstleistungen. Pracodawca niemiecki poszukuje osób do pracy w okolicach Berlina (w miejscowości Groβbeeren). Poszukiwani są pracownicy do pakowania towaru, komisjonowania oraz rozmieszczania artykułów na regałach. OD KANDYDATÓW NIE JEST WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA OBCEGO.
Praca na trzy zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00.
Oferujemy umowę w oparciu o niemieckie prawo pracy, świadczenia socjalne, wynagrodzenie od 8,91 euro do 9,28 euro brutto na godzinę.
Rekrutacja odbędzie się 23 czerwca 2017 roku w Gorzowie Wlkp. w godz. 10.00-13.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy ul. Walczaka 110.
Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkanie!

źródło: pup.strzelcek.pl

Share

REKLAMA

REKLAMA