Dino w Strzelcach Krajeńskich? Wszystko wskazuje na to, że tak!

Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce, w II kwartale 2017 roku otworzyła 38 nowych sklepów wobec 28 rok wcześniej. Do końca roku w Strzelcach może powstać nowy sklep.

Na tą chwilę sieć nie chce potwierdzić, że to ich sklep powstanie w naszym mieście - "Dino nie udziela informacji na temat planów, dopiero na późniejszych etapach informuje o ewentualnych otwarciach sklepów." jednak z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że DINO POLSKA S.A  uruchomi swój nowy sklep właśnie w  Strzelcach Krajeńskich przy al. Wolności. Prace na tym terenie się już rozpoczęły...

Sieć Dino obejmuje 677 sklepów (dane na 30.06.2017 r.), zlokalizowanych głównie w zachodniej części Polski, o średniej powierzchni sali sprzedaży wynoszącej ok. 400 m2. Większość sklepów Dino jest zlokalizowana w mniejszych miejscowościach, średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast, w lokalizacjach dogodnych dla klientów.

Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych (tzw. SKU), w tym w większości produkty pod znanymi markami oraz produkty świeże. Grupa Dino oferuje kluczowe produkty w cenach podobnych jak w największych sieciach handlu detalicznego artykułami spożywczymi w Polsce. Jednym z najważniejszych aspektów, które odróżniają Grupę Dino od sieci dyskontowych jest posiadanie stoisk mięsnych z obsługą w każdym sklepie. Wysokiej jakości mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane są głównie przez Agro-Rydzynę, zakład mięsny będący częścią Grupy Dino.

Mieszkańcy chcą Lidla

O Lidla pytaliśmy kilka lat temu. Wtedy z centrali otrzymaliśmy odpowiedź, że LIDL chce dotrzeć z ofertą do wszystkich zainteresowanych Klientów, dlatego cały czas poszukujemy nowych lokalizacji dla naszych sklepów. Strzelce Krajeńskie leżą w obszarze naszych zainteresowań, jednak aktualnie sieć nie posiada działki budowlanej, na której mogłaby wybudować sklep.

 

Share

REKLAMA

REKLAMA