Gazyfikacja gminy Dobiegniew - pora na kolejny krok...

W zeszłym roku władze Gminy Dobiegniew podpisały list intencyjny z Polską Spółką Gazownictwa, którego celem było podjęcie działań mających na celu rozpoczęcie prac koncepcyjnych nad tworzeniem planów budowy gazociągu na terenie gminy.

Teraz przyszła kolej na kolejny etap, którym jest zorganizowanie w  gminie spotkania z mieszkańcami, którego celem będzie poinformowanie przez przedstawicieli Polskiej Spółki Gazownictwa (PSG) oddział w Gorzowie o poszczególnych etapach procesu realizacji zadania.

Gazyfikacja terenu możliwa będzie w przypadku spełnienia warunków technicznych i ekonomicznych, w związku z tym bardzo ważne jest zaangażowanie się w ten proces większości mieszkańców. Na spotkaniu przedstawiciele SPG zaprezentują informacje dotyczące ekologicznych aspektów używania gazu ziemnego, podpowiedzą również w jaki sposób prawidłowo wypełnić ankietę informacyjną, która do Państwa przesyłamy. Zawiera ona ilościowe i jakościowe informacje techniczne, na podstawie których możliwa jest pierwsza analiza opłacalności inwestycji. 

Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia o godz. 16:00 w  sali nr 5 Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie.

źródło: UM Dobiegniew

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA