Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) posiada dostępne środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach Instrumentu Finansowego – Mikropożyczka.

Pożyczki udzielane są przez PFP w ramach projektu „Wsparcie rynku pracy przez Fundusz Funduszy województwa lubuskiego" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego na lata 2014-2020 z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pożyczki w kwocie do 90.421,60 zł z oprocentowaniem na poziomie 0,175% p.a. i okresem spłaty do 7 lat, udzielane w ramach projektu, stanowią aktualnie jedną z najkorzystniejszych form mikrofinansowania zwrotnego, wspierającą osoby, które chcą założyć własną działalność gospodarczą na terenie woj. lubuskiego. Oferta skierowana jest do osób pozostających bez zatrudnienia, w tym bezrobotnych lub biernych zawodowo, w wieku od 30 roku życia.

Szczegółowe informacje można uzyskać w oddziale Fundacji w Gorzowie Wlkp., ul. Kombatantów 34, p.1128, tel. 602 173 447, 666 829 022.


źródło: PUP Strzelce Kraj

Share

REKLAMA

REKLAMA