Jaki jest najlepszy bonus bukmacherski?

Obecna konkurencja na rynku bukmacherskim w Polsce jest niezwykle zacięta, a do gry wkraczają kolejni operatorzy gotowi na zagarnięcie jak największego kawałka „tortu”. Zwiększona liczba podmiotów oznacza, że walka o pozyskanie klienta jest większa niż kiedykolwiek wcześniej.

Jako, że pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, to bukmacherzy przygotowują z tego powodu jak najciekawsze bonusy powitalne, aby przyciągnąć uwagę gracza. Każdy bukmacher oferuje coś ekstra za samą rejestrację, ale który bonusu bukmacherski jest tak naprawdę najlepszy?

Najlepszy bonus bukmacherski? BETFAN!

Wraz z portalem gramgrubo.pl przygotowaliśmy zestawienie najlepszych bonusów bukmacherskich, które pomoże graczom w podjęciu decyzji o założeniu konta i profitach z tego płynących. Pierwsze miejsce na naszej liście zajmuje BETFAN, który od startu oferuje graczom wyjątkowy w skali całego rynku bonus powitalny, na którego całość składają się dwa oddzielne bonusy – bonus od pierwszych trzech wpłat do kwoty 3000 zł oraz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. To właśnie ta druga opcja sprawia, że BETFAN bonus jest tak unikatowy, ponieważ w razie przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki na swoje konto główne, co oznacza, że może otrzymane środki wypłacić na swoje konto bankowe, lub przeznaczyć na dalszą grę. Inni operatorzy w przypadku zakładów bez ryzyka zwracają stawki na konto bonusowe, przez co gracz przed możliwością wypłaty musi zwróconymi pieniędzmi obrócić, co często kończy się ostateczną utratą środków.

Bonus powitalny w Totolotku

Ciekawą opcję proponuje także najstarszy na rynku polskich legalnych zakładów bukmacherskich Totolotek, w którym można zgarnąć nawet 500 zł od pierwszego depozytu. Aby odebrać bonus gracz musi wykonać 3 bardzo proste kroki – zarejestrować się w Totolotku zaznaczając opcją „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, zweryfikować swoje konto i wpłacić na swoje konto gracza minimum 20 zł. Po spełnieniu tych warunków na koncie bonusowym automatycznie pojawi się kwota taka sama, jaką wpłaciliśmy (maksymalnie jest to 500 zł).

Najwyższy bonus od depozytu na rynku w TOTALbet

Bardzo interesująco wygląda bonus powitalny dla nowych graczy w TOTALbet. Bukmacher powstały w 2018 roku chcąc się wyróżnić na tle konkurencji zaproponował dla nowych klientów niezwykle ciekawe połączenie dwóch bonusów – bonusu bez depozytu oraz bonusu od depozytu. Pierwszy z nich jest nazywany potocznie freebetem. Jest to chyba najbardziej pożądany ze wszystkich rodzajów bonusów powitalnych, ponieważ oznacza on otrzymanie środków na grę od bukmachera bez konieczności inwestowania własnych pieniędzy. Wysokość bonusu bez depozytu w TOTALbet to 40 zł. Jeśli chodzi o bonus od depozytu, to w jego ramach gracz może otrzymać nawet 5000 zł.

Ciekawe połączenie bonusów w STS

Ostatnim bukmacherem zasługującym na wyróżnienie jest STS. U najpopularniejszego polskiego bukmachera nowy gracz może otrzymać na start nawet 1225 zł. Na tę kwotę składają się dwa bonusy – bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. W ramach tego pierwszego gracz otrzymuje podwojenie pierwszej wpłaconej kwoty na swoje konto gracza do 1200 zł, natomiast bonus bez depozytu to już otrzymane na sam start 25 zł pozwalające klientowi na swobodne zapoznanie się z pełną ofertą bukmachera.

Posumowanie

Wszystkie opisane bonusy powitalne są godne polecenia ze względu na swoją atrakcyjność oraz prostotę w kwestii ich odbioru. Nawet początkujący gracze nie powinni mieć z nimi jakichkolwiek problemów, dzięki czemu będą mogli cieszyć się pełnymi możliwościami oferowanymi przez bukmacherów.

[artykuł sponsorowany]

Share