W ekspresowym tempie powstaje Dino w Trzebiczu. Sieć wejdzie na inne duże wsie?

W Trzebiczu (gm.Drezdenko) w ekspresowym tempie powstaje market Dino, trwa już rekrutacja do pracy w sklepie. Sieć Dino zaczyna wkraczać do większych wsi.

Budowa marketu w miejscowości gdzie liczba mieszkańców nie przekracza 800 osób jeszcze kilka lat temu wydawała się niemożliwa - dziś sieci handlowe odważnie wkraczają na wieś. Aktualnie trwa budowa jednego ze sklepów sieci w Trzebiczu (około 700 mieszkańców), a mówi się też o planach otwarcia Dino w Bobrówku.

Jakiś czas temu otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową zapytanie o budowę marketu Dino w Bobrówku. Próbowaliśmy uzyskać więcej informacji, jednak ciężko o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ sieć nie udziela informacji na temat planów, dopiero na późniejszych etapach informuje o ewentualnych otwarciach sklepów.

Dino Polska S.A. otworzyła od stycznia do końca czerwca 2020 r. 84 nowe sklepy wobec 81 rok wcześniej. Na koniec czerwca 2020 r. sieć liczyła 1302 sklepy wobec 1056 marketów rok wcześniej. Powierzchnia sali sprzedaży sklepów Dino wyniosła 505,1 tys. mkw. wobec 407,7 tys. mkw. rok temu.

 

Share