Pieniądze dla gmin popegeerowskich. Będzie rozbudowa świetlicy w Brzozie, remont drogi w Ogardach, budowa remizy w Żółwinie...

Dziś opublikowana została informacja o rozstrzygnięciu naboru wniosków o wsparcie dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.

Na liście znalazły się inwestycje z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, a wśród nich rozbudowa świetlicy w m.Brzoza czy przebudowa drogi w Ogardach. Poniżej lista:

Wykaz wniosków pozytywnie rozpatrzonych w ramach naboru na środki dla gmin z przeznaczeniem na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach,w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej: (powiat strzelecko-drezdenecki)

Dobiegniew - Budowa budynku jednokondygnacyjnej remizy strażackiej w miejsowości Mierzęcin gm. Dobiegniew. - rekomendacja komisji 600 000,00 zł

Strzelce Krajeńskie - Rozbudowa świetlicy wiejskiej w m. Brzoza - rekomendacja komisji 400 000,00 zł

Strzelce Krajeńskie - Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Ogardy - 501 m. - rekomendacja komisji 200 000,00 zł

Zwierzyn  - Budowa nowej remizy strażackiej dla OSP w Żółwinie o pow. 120 m². - rekomendacja komisji 600 000,00 zł

Pełna lista dostępna tutaj

źródło: luw.gov.pl

I N N E   A R T Y K U Ł Y 

 

Strzelczanie w programie "Dzień Dobry TVN" | Zobacz

Absolwent strzeleckiej szkoły muzycznej Jakub Plebaniak (trąbka) oraz Strzelczanin Piotr Czuchta (akordeon) występowali wczoraj wraz z zespołem KRAMBABULA w programie telewizyjnym Dzień Dobry TVN.

Czytaj więcej...

 
Share