Już jutro trzecia edycja Długie Disco Festival ! Będzie gorąca impreza...

28 lipca na plaży w Długiem odbędzie się trzecia edycja Długie Disco Festival. Jeśli pogoda dopisze (a prognozy mówią o 31°C!) będzie to najgorętsza impreza w województwie.

Gwiazdami wieczoru będą MIG i Mario Bischin. Tradycyjnie nie zabraknie konkursu dla dzieci, turnieju piłki siatkowej oraz pokazów wodnych sportów, a także pysznego jadła i złotego trunku.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00. Na początku na scenie zaprezentują się Przyjaciele z Niemiec i lokalne zespoły tj. Soler i PiCool. O godzinie 18:00 rozstrzygnięte zostaną organizowane konkursy i turnieje, a także Regaty o Złoty Dzwon Jeziora Lipie. Punktualnie o godzinie 19:00 na festiwalowej scenie zaczną prezentować się Gwiazdy Muzyki Tanecznej. Jako pierwszy wystąpi zespół Lider Dance, znany z takich hitów jak „Zaczarowałaś mnie" czy „Tak bardzo kocham". Tuż po nich zobaczymy Zespół Enjoy. Czyli wykonawców takich przebojów „Słońce i deszcz" oraz „Czasoprzestrzeń". Po 21:00 emocje znacznie wzrosną. A to za sprawą formacji MeGustar. Młody band rozgrzeje publiczność hitami: " Elo Melo", „Libacja" czy „Po prostu kochaj". O 22:00 atmosferę rozgrzeją Gwiazdy Wieczoru: Mario Bischin i MIG, których z pewnością przedstawiać nie trzeba. Rumuński artysta oczarował Polaków przebojami „Macarena" i „Loka", MIG natomiast " Miód malina", „Wymarzona" czy „Ona jedyna".

źródło: nadesłane, sok.strzelce.pl, strzelce.pl

Share

REKLAMA

REKLAMA