Policja poszukuje świadków wypadku na DK22, do którego doszło pomiędzy Różankami a Zdroiskiem

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 7 kwietnia 2019 roku na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowościami Różanki i Zdroisko.

W Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzone jest postępowanie w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 7 kwietnia 2019 roku około godziny 15:30. Kierujący samochodem marki Seat Cordoba jadąc z kierunku miejscowości Różanki w kierunku miejscowości Zdroisko (70 km drogi krajowej nr 22) wykonując manewr skrętu w lewo na parking leśny nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem BMW R1200 o nr rej. PY 8886 jadącemu z przeciwnego kierunku.

W ramach pomocy w prowadzonym postępowaniu zwracamy się do świadków tego zdarzenia o kontakt z prowadzącym - asp. Pawłem Gołuzinem (tel. 0957382086).

Przypomnijmy, o wypadku pisaliśmy tutaj: 

Poważny wypadek na DK 22 pomiędzy Różankami a Zdroiskiem. Seat potrącił motocyklistę [FOTO]

Dziś około godz.15:20 doszło do wypadku na drodze krajowej 22 pomiędzy Różankami a Zdroiskiem. W wypadku brał udział motocyklista oraz samochód osobowy, poszkodowany został motocyklista. 

Czytaj więcej...

 

Share

REKLAMA

REKLAMA