22-latek na wezwanie policji przyjechał punktualnie - jak się okazało znajdował się pod silnym działaniem narkotyków...

Młody mężczyzna wykazał się kompletną ignorancją przepisów i bezmyślnością. Stawił się na wezwanie w charakterze świadka. Pod komendę przyjechał samochodem, jednak był pod tak silnym działaniem narkotyków, że policjanci mieli problem z porozumieniem się z 22-latkiem.

Okazało się, że jest pod działaniem amfetaminy. Został zatrzymany, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Nietypową interwencję przeprowadzili strzeleccy kryminalni. W czwartek /1 sierpnia/ zgłosił się na wezwanie młody mężczyzna, którego wizyta na komendzie związana była z prowadzoną prze policjantów sprawą narkotykową. 22-latek wezwany był w charakterze świadka. Mężczyzna przyjechał punktualnie na godzinę, na którą był umówiony z funkcjonariuszami. Jednak jego zachowanie wzbudziło u policjantów podejrzenie, że mężczyzna może znajdować się pod działaniem alkoholu lub narkotyków.

Nielogicznie odpowiadał na zadane pytania, patrzył w jeden punkt, sprawiał wrażenie jakby nie rozumiał tego co policjanci do niego mówią. Sytuacja była o tyle dziwna i niepokojąca, że mężczyzna pod komendę Policji przyjechał samochodem, którego był kierowcą. Badanie alkomatem wykluczyło, że spożywał alkohol, jednak kolejne czynności potwierdziły obecność środków odurzających w jego organizmie. Dokładna analiza wyników wykazała, że jest to amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany, a kolejną noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Policjanci znaleźli w jego miejscu zamieszkania narkotyki m.in. marihuanę, haszysz, extasy i amfetaminę. Jeszcze dziś 22-latek usłyszy zarzuty dotyczące jazdy pod działaniem narkotyków i ich posiadania za co grozi do trzech lat pozbawienia wolności. Można stwierdzić, że 22-latek przyjechał na komendę jako świadek, a opuści ją z zarzutami jako osoba podejrzana.

źródło: KPP Strzelce Kraj.

 

Śmiertelny wypadek w Bobrówku (gm.Strzelce Kraj.). Zginął motocyklista....

Do wypadku doszło dziś w m.Bobrówko. W wyniku wypadku zginął 66-letni motocyklista. 

Czytaj więcej...

Share