Młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo - w ostatniej chwili odnaleźli go policjanci!

Informacja o zaginięciu młodego i zdesperowanego mężczyzny, a zaraz błyskawiczne, a co najważniejsze skuteczne działania policjantów ze Strzelec Krajeńskich to sytuacja która miała miejsce w minioną sobotę.

Dzięki rodzinie mężczyzny, która szybko sprawę zgłosiła Policji, funkcjonariusze byli w stanie skutecznie interweniować. Sytuacja była bardzo poważna, bo desperat w chwili odnalezienia miał już przygotowaną linę z pętlą. Na szczęście nic mu się nie stało i został przekazany medykom.

W sobotę (23 listopada) policjanci ze Strzelec Krajeńskich dostali informację od zaniepokojonej rodziny mężczyzny, który wysłał wiadomość SMS, że chce popełnić samobójstwo. Informacja była bardzo niepokojąca, bo mężczyzna miał problemy z depresją. Dodatkowym potwierdzeniem tego, że mężczyzna nie żartuje był fakt, że wyłączył telefon i nie było z nim żadnego kontaktu. Jako pierwsza w poszukiwania zaangażowana została dzielnicowa sierż. szt. Bogusława Matysik i sierż. Grzegorz Ciszowski.

Policjanci szybko ustalili jakim pojazdem może się poruszać mężczyzna oraz miejsce, gdzie mógł pojechać. Z uwagi na upływający czas oraz powagę zdarzenia nie było miejsca na najmniejszy błąd. Zaledwie kilkadziesiąt minut po zgłoszeniu policjanci zauważyli pojazd opisany w zgłoszeniu. W środku siedział mężczyzna, który jak się okazało miał już przygotowaną linę z zawiązaną pętlą. Na szczęście został w porę odnaleziony przez policjantów i przekazany służbom medycznym.

źródło: T. Bartos | KPP Strzelce Kraj.

 

Wypadek na drodze leśnej Rębusz-Ostromęcko [FOTO]

Do wypadku doszło w nocy 23-11-2019 o godzinie 23:59 na drodze leśnej Rębusz-Ostromęcko. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali zakleszczoną osobę poszkodowaną,

Czytaj więcej...

Share