Strzelce Kraj.: 45-latek kierował samochodem po użyciu środków odurzających i bez uprawnień...

Dzięki ich profesjonalnej pracy zatrzymano 45-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie po użyciu środków odurzających i bez uprawnień. W aucie, którym podróżował dzielnicowi zabezpieczyli również narkotyki.

Środki uderzające i sprzęt do jego ważenia i porcjowania mundurowi zabezpieczyli także w jego mieszkaniu.

W miniony czwartek (30 lipca br) dzielnicowi ze strzeleckiej komendy zauważyli na jednej z ulic w Strzelcach Krajeńskich osobową skodę, którego kierujący mógł znajdować się pod działaniem alkoholu lub narkotyków. Po zatrzymaniu do kontroli okazało się, że za kierownicą siedział 45-letni mężczyzna bez uprawnień do kierowania.

To jednak nie koniec konsekwencji dla niego. Badanie testerem wykazało, że kierowca znajduje się pod działaniem narkotyków. W samochodzie dzielnicowi również ujawnili środki odurzające. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Auto, którym kierował trafiło na policyjny parking. W jego mieszkaniu policjanci również znaleźli narkotyki oraz sprzęt do ich ważenia i porcjowania. Niebawem 45-latek usłyszy zarzuty. Te będą dotyczyły jazdy pod wpływem narkotyków oraz ich posiadania.

 

źródło: KPP Strzelce Kraj.

Share