Region: Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Choszcznie

19 marca 2018 roku (poniedziałek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Choszcznie (woj. zachodniopomorskie), gdzie o godz. 15:30 spotka się z mieszkańcami (Hala Sportowa przy Publicznym Gimnazjum w Choszcznie).

Podczas spotkania planowane jest wystąpienie Prezydenta RP. 

Spotkanie ma charakter otwarty. Do hali będzie można wejść już od godziny 14.00 i tylko wejściem głównym. Tam też dokonywana będzie rewizja, więc by ułatwić i uprościć przepływ osób, prosimy o niezabieranie ze sobą jakichkolwiek torebek, plecaków i innych przedmiotów służących do przechowywania. Nie możemy też mieć przy sobie rzeczy uznawanych za niebezpieczne, bądź takich, które mogą stwarzać niebezpieczeństwo, w tym m.in.: butelek, szkła, przedmiotów metalowych czy materiałów pirotechnicznych.

 Przypomnijmy, że Strzelce Krajeńskie prezydent Andrzej Duda odwiedził 10 października 2016 roku. Prezydent wmurował wtedy kamień węgielny pod rozbudowę szkoły, a później spotkał się z mieszkańcami.

 

Share

Komentarze   

-2 #1 Alan 2018-03-16 09:44
Cieszę się, że prezydent przyjedzie w nasze strony. Chętnie wybiorę się do Choszczna posłuchać jego wystąpienia. To najlepszy prezydent w nowej Polsce, po wiecznie nawalonym Kwachu i Bólu to najlepsze co mogło nas spotkać.
Cytować

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA