Region: Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie [FOTO]

- Staram się odwiedzić wszystkie powiaty w naszym kraju po to, żeby powiedzieć dziękuję. Dziękuję za wasz trud i pracę dla Polski. Dziękuję, że nie wyjechaliście, że tu chcecie pracować – mówił Prezydent Andrzej Duda w Choszcznie.

- Chciałbym, żeby do programu Rodzina 500 plus dołączył dobrze przygotowany program Mieszkanie plus - mówił Prezydent Andrzej Duda w trakcie poniedziałkowego spotkania z mieszkańcami Choszczna (Zachodniopomorskie), podkreślając dumę z tego, że uczestniczy we wdrażaniu programów prorodzinnych.

- Polska jest i się rozwija dzięki waszemu trudowi, dzięki państwa postawie. Cieszę się, że do tego wysiłku, który czynicie swoją codzienną pracą, teraz dołącza się też postawa rządzących - dodał Andrzej Duda, mówiąc o wdrażaniu programów wzmacniających polską rodzinę, jak np. Rodzina 500 plus.

Prezydent podkreślił, że zależy mu na tym, aby przygotowany został program, dzięki któremu zagospodarowane zostaną tereny po byłych PGR-ach. Nad tymi rozwiązaniami pracuje obecnie ministerstwo rolnictwa i rozwoju wsi.

 

 


źródło: prezydent.pl

Share

REKLAMA

REKLAMA