Z obwodnicą będzie jak z fabryką żywności?

Strzelczanie się cieszą! „Obwodnica Strzelec Krajeńskich" wpisana do krajowego programu budowy dróg i autostrad. Pytam się, skąd ta radość? Papier przed wyborami wszystko przyjmie. Szukać podobnych historii daleko nie trzeba, gdzie słynna fabryka żywności? Szwajcarzy się rozmyślili?

Może obrali inny kierunek i fabrykę otworzą za cztery lata w Drezdenku (będzie druga tura)? To wszystko wygląda jak desperacka walka Platformy Obywatelskiej o utrzymanie się przy władzy. Obiecajmy wszystko co się da, ludzie to kupią. Już widziałam komentarze, że jak PiS dojdzie do władzy, to cały ten dokument będzie zmieniony i co wtedy z obwodnicą Strzelec? Przepadnie! 
A ja już dziś wieszczę, że z obwodnicą będzie jak z tą naszą fabryką, nie będzie jej. Rząd próbuje ratować swój wizerunek na wiele sposobów, zobaczcie co dzieje się na stacjach paliw, wczoraj tankowałam w Gorzowie olej napędowy po 3,99! 

Niecały rok kadencji nowego Burmistrza i widać, że komunikacja na linii Urząd – Mieszkaniec znacznie się poprawiła. Aktywność w internecie, rozmowy z mieszkańcami - w tej kwestii dużo się zmieniło na lepsze. Zdecydowany zjazd notuje nasze Starostwo. Poprzedni włodarze dbali o kontakt z mieszkańcami, teraz mamy marazm informacyjny, kompletne olewanie strony internetowej i biuletynu informacji publicznej. Widać, że w obu urzędach zaszły zmiany, ale oceniać całokształt będziemy za trzy lata.

PS. Idziecie na referendum? Ja nie idę, te 100 mln mogli by wydać na naszą obwodnicę i szpital w Drezdenku. 

kontakt:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Chcesz prowadzić swojego bloga na Portalu Ziemi Strzeleckiej (estrzelce.pl) ?
Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
Share

REKLAMA

REKLAMA