BLOG: PiS może być szansą dla Strzelec Krajeńskich?

Dla wielu mieszkańców Strzelec Krajeńskich może zabrzmi to jak ponury żart, ale właśnie takie przemyślenia mnie naszły. Dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości Strzelce Krajeńskie mogą otrzymać wiele pieniędzy na rozwój.

Wiem jakie wielu z was ma zdanie o "dobrej zmianie" i jej efektach w skali kraju i świata. Ja też nie zgadzam się w wielu kwestiach, jednak jeżeli idzie o wpływ tego rządu na naszą małą ojczyznę to możemy się mile zaskoczyć. Pierwsze efekty już widać, a może być jeszcze lepiej. 

Wszystko za sprawą tego, że bardzo blisko rządu są osoby związane z naszym miastem. Mówię tu głównie o Pani Minister Rafalskiej i naszym Wojewodzie Władysławie Dajczaku. Widać, że intensywnie zabiegają o to by nasz region na rządach PiS-u zyskał (a nie zawsze tak było). Poniedziałkowa wizyta Pana Prezydenta był tego kolejnym dowodem - to nie przypadek, że odwiedził właśnie Strzelce Krajeńskie. Obwodnica jest bliżej niż kiedykolwiek i nagle jej budowa jest bardzo realna. Próby utworzenia Akademii Gorzowskiej trwały wiele lat, nie było dobrej woli rządzących to i nie było Akademii - nagle wszystko stało się możliwe. I nie zdziwię się, jak do końca kadencji do Strzelec Krajeńskich popłyną pieniądze, które pozwolą nam wejść na level wyżej. 

Nie umniejszam tutaj roli naszych samorządowców, Burmistrz Mateusz Feder nie jest członkiem żadnej partii, więc współpracuje mu się znacznie lepiej i widać tego efekty. Zakładam, że nie byłoby to możliwe gdyby nie przychylność w rządzie. 

Takie tam moje luźne przemyślenia... zgadzacie się czy nie? 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Chcesz prowadzić swojego bloga na Portalu estrzelce.pl?
Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
Share