BLOG: Wybory samorządowe 2018 są ważne! Twój głos ma ogromne znacznie...

Wybory samorządowe już w najbliższą niedzielę, lokale wyborcze czynne będą od godziny 07:00 do godziny 21:00. W tym czasie wybierać będziemy władze samorządowe, które decydować będą o naszej małej ojczyźnie przez najbliższe 5-lat.

 Trzeba iść na wybory i głosować na ludzi, których znamy i którym ufamy. Głosować na ludzi, którzy z pełnym zaangażowaniem będę troszczyć się o losy naszej małej ojczyzny. Głosować na ludzi, którzy są w stanie z nami rozmawiać na codzień a nie tylko raz na cztery lata podczas kamapni wyborczej. Znacie takich? Pewnie, że tak! I na takich ludzi głosujcie! Nie kierujcie się przy tym do jakiej partii należą, lub jakie mają szersze poglądy, one w naszym małym samorządzie nie mają znaczenia.

Tyle apelu! Teraz mój prywatny sondaż, przeprowadzony na grupie znajomych. Wybory na Burmistrza Strzelec Krajeńskich w pierwszej turze wygra Mateusz Feder. Zdziwieni? Burmistrz wyrobił sobie w Strzelcach taką "renomę", że nikt z opozycji nie odważył się z nim stanąć do rywalizacji - a to wielki błąd. Nasz jedyny kandydat przecież błędów się nie ustrzegł, a takie ciągłe go chwalenie pozytywnie na jego dalszą pracę nie wpłynie - przydałby się kontrkandydat.

Kandydaci do Rady Miejskiej aktywnie działają na sowich facebookowych profilach i myślą, że liczba "lajków" czy "serduszek" przełoży się na sukces wyborczy. Nie tędy droga moi mili, mówię to wam na dzień przed zakończeniem kampanii wyborczej. Kandydaci, którzy odwiedzają wyborców osobiście, wręczają ulotkę i rozmawiają są moim zdaniem bardziej wiarygodni i to oni docierają do wyborców 50+.

Pamiętajcie. że pora dopuścić świeżej krwi i tak zapewne się stanie.  Macie swoich faworytów? Wiecie na kogo będziecie głosować? Ja już wiem! Najważniejsze, to idźmy na wybory!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Chcesz prowadzić swojego bloga na Portalu estrzelce.pl?
Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
Share

REKLAMA

REKLAMA