KS Dragon Strzelce Kraj. na Polish Open CUP Taekwon-do ITF [FOTO]

Klub Sportowy Dragon uzyskał drugą lokatę w klasyfikacji generalnej na Polish Open CUP Taekwon-do ITF. Turniej rankingowy, który odbył się w ubiegły weekend w Dzierżoniowie zgromadził blisko 900 zawodników z całego kraju oraz gości z za granicy.

Do sukcesu klubu przyczynili się również Nasi zawodnicy ze Strzelec Krajeńskich: Mateusz Dąbrowski, Mikołaj Bażant oraz Julian Piskorowski.

Mateusz Dąbrowski zdobywca srebrnego oraz brązowego krążka jest wieloletnim zawodnikiem reprezentującym barwy Naszego miasta. W chwili obecnej przygotowania Mateusza idą w kierunku startu w zawodach z kickboxingu, lecz świetnie sobie również radzi w Taekwon-do. Wyniki podczas turniejów mówią same za siebie. Mateusz gratulujemy i czekamy na kolejne emocjonujące walki w Twoim wydaniu.

Mikołaj Bażant. Pierwszy start w formule light contact (walka ciągła) i pierwszy sukces. Brązowy medal zawisł na szyi Naszego wojownika. Mikołaj bardzo ciężko pracował podczas treningów. Trud jak widzimy się opłacił.

Julian Piskorowski. Jak zawsze waleczny, skuteczny i bardzo technicznie wyszkolony zawodnik. Niestety zabrakło nam szczęścia podczas tego wyjazdu. Julian mimo wszystko nie poddaje się i szykuje się do kolejnych wyjazdów na turnieje.

źródło:KS Dragon Strzelce Krajeńskie

 

Share

REKLAMA

REKLAMA