Policja zatrzymała pedofila, który porwał 8-latkę w Bierzwniku!

Policjanci przy wsparciu antyterrorystów dzisiaj zatrzymali pedofila, który w czwartek w Bierzwniku porwał i najprawdopodobniej zgwałcił 8-letnią dziewczynkę. 

21-letni mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego był kompletnie zaskoczony, gdy rano zatrzymała go policja wraz z antyterrorystami. Do jego zatrzymania doszło w jego domu niedaleko Drezdenka. 

Przypomnijmy, że do porwania doszło w czwartek w miejscowości Bierzwnik. Dziewczynka wracała najprawdopodobniej ze szkoły, później dobrowolnie wsiadała do samochodu nieznajomego, który wywiózł ją na teren województwa lubuskiego. Tam miał dopuścić się molestowania. Ostatecznie mężczyzna porzucił dziewczynkę w Dobiegniewie.

Zatrzymany mężczyzna miał już wcześniej kłopoty z prawem, za popełnione czyny grozi mu kara do 12-lat pozbawienia wolności. 

źródło: informacja na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA