WORD w Barlinku zaczyna egzaminy praktyczne!

Pierwszy egzamin teoretyczny został przeprowadzony 20 listopada, teraz pora na pierwszy egzamin praktyczny! WORD w Barlinku w pełni otwarty. 

Pierwsze egzaminy praktyczne odbędą się w najbliższy poniedziałek - 15 stycznia 2018 roku. WORD Szczecin uruchamia przeprowadzanie egzaminów praktycznych na kategorie B i B1 w oddziale terenowym w Barlinku.

Zapisu na egzamin można dokonać osobiście w siedzibie oddziału terenowego w Barlinku na ul. Jeziornej (budynek po dawnym Liceum Ekonomicznym). Więcej informacji na temat egzaminów udzielają pracownicy oddziału terenowego WORD Szczecin pod numerem telefonu: +48 95-78-414-00

Na razie egzaminy odbywać będą się na dwóch nowych Fiatach Punto. Docelowo do dyspozycji egzaminowanych będą cztery auta. Wspomniane auta włoskiej marki oraz dwa samochody, które będą wynajmowane od jednej z barlineckich firm prowadzących kursy na prawo jazdy.

Przypomnijmy, że dzięki otworzeniu oddziału terenowego w Barlinku szczeciński WORD SZCZECIN znacznie zwiększy liczbę egzaminowanych kandydatów na kierowców, którzy najprawdopodobniej udaliby się do Gorzowa. Chodzi przede wszystkim o mieszkańców powiatów: myśliborskiego, choszczeńskiego i pyrzyckiego. Mimo tego, że leżą one w województwie zachodniopomorskim, najbliższym miejscem egzaminacyjnym jest dla tych ludzi póki co właśnie stolica województwa lubuskiego.

źródło: ebarlinek.pl

 

Share

REKLAMA

REKLAMA