Groźny wypadek pod Choszcznem [FOTO]

Wczoraj na  drodze wojewódzkiej 160 w okolicach Choszczna doszło do groźnego wypadku. Obie poszkodowane osoby w wypadku trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w okolicach Choszczna - zjazd na Krzęcin/Strzelce Krajeńskie (skrzyżowanie z drogą powiatową). Właśnie tam doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych.

W wyniku zderzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Jedna osoba znajdowała się na zewnątrz. Dwie zostały uwięzione w pojeździe - strażacy uwolnili je przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Wraz z ratownikami PRM, strażacy udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym na miejscu zdarzenia. Ostatecznie osoby te zostały zabrane do szpitala, dwie przez ZRM i jedna przez śmigłowiec LPR.

Share

Dodaj komentarz

Redakcja portalu estrzelce.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.


Kod antyspamowy
Odśwież

REKLAMA

REKLAMA