Lidl w Strzelcach a Dino w Bobrówku? Mamy odpowiedź sieci...

Znamy plany Lidla odnośnie otwarcia w Strzelcach Krajeńskich swojego sklepu.

 O budowie Lidla w Strzelcach mówi się od kilku lat, i z tego co udało nam się ustalić jeszcze trochę mieszkańcy będą musieli poczekać. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź od sieci Lidl
- W chwili obecnej nasza sieć liczy ponad 600 sklepów oraz 9 centrów dystrybucyjnych ulokowanych na terenie całej Polski, a nasza firma od lat rozwija się w stałym, organicznym tempie, otwierając kilkadziesiąt sklepów rocznie. Planujemy kontynuować taki poziom ekspansji w przyszłości. Jesteśmy zainteresowani lokalizacjami w miejscowościach powyżej 8.000 mieszkańców, położonych przy głównych ulicach, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, w tym również Strzelcami Krajeńskimi. Jednak w tej chwili nie posiadamy nieruchomości w tej miejscowości. 

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że LIDL ciągle poszukuje ofert nieruchomości w naszej miejscowości. Oferty można nadsyłać poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej www.lidl.pl w zakładce „Nieruchomości".

Czy to prawda, że sklep Dino powstanie w Bobrówku? - takie zapytanie otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową. Tutaj również ciężko o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ sieć  nie udziela informacji na temat planów, dopiero na późniejszych etapach informuje o ewentualnych otwarciach sklepów.

Share

REKLAMA

REKLAMA