Strzeleccy policjanci o pościgu za Audi w programie „Polskie pościgi policyjne” [Video]

St. sierż. Łukasz Romanowicz i st. sierż. Daria Borysowska będą bohaterami programu telewizyjnego „Polskie pościgi policyjne". Wszystko w związku z policyjnym pościgiem za skradzionym samochodem,

który policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego strzeleckiej komendy prowadzili we wrześniu ubiegłego roku. Dzięki skutecznej interwencji mundurowych kierowca, który uciekał stwarzając przy tym ogromne zagrożenie na drodze, nie uniknął odpowiedzialności.

„Polskie pościgi policyjne", to dokumentalna seria, która ukazuje niebezpieczne sytuacje związane z pościgami na polskich drogach. W kwietniu tego roku ekipa programu odwiedziła strzelecką komendę. Niebawem wyniki wspólnej pracy ekipy telewizyjnej i policjantów drogówki będzie można zobaczyć na antenie. Poniżej artykuł, który opisywał tamto zdarzenie. 

KPP Strzelce: Skuteczny pościg za skradzionym audi zakończony w Starym Kurowie [Video]

Policjanci ze strzeleckiej drogówki zatrzymali 20-latka, który uciekając kradzionym samochodem próbował uniknąć odpowiedzialności. Mężczyzna nie reagował na sygnały do zatrzymania, jadąc nawet 150 km/h w terenie zabudowanym.

Czytaj więcej...

 Skuteczną pracę policjantów zauważyła również ekipa programu telewizyjnego. Dlatego policjanci opowiedzieli o swoich spostrzeżeniach dotyczących pościgu. Emisja nowego programu na antenie TVN Turbo już wkrótce. 

Share

REKLAMA

REKLAMA