List: Niebezpieczne skrzyżowanie w Bobrówku...

"Nowo przebudowane skrzyżowanie w Bobrówku to skandal..." - pisze do nas czytelnik. 

Otrzymaliśmy na skrzynkę kontakt[@]estrzelce.pl list od czytelnika, który ma zastrzeżenia odnośnie wykonania skrzyżowania w Bobrówku. Poniżej jego część:

"(...) Nowe przebudowane skrzyżowanie w Bobrówko to skandal. Inwestycja przeprowadzona w miejscowości Bobrówko - chodzi mi o skrzyżowanie na Pełczyce , moim zdaniem pogorszyła bezpieczeństwo na remontowanym odcinku. Zakręt w prawo (90 stopni) zaraz po zjeździe z drogi Bobrówko-Choszczno jest zbyt wąski. Kierowca dużego busa, bądź ciężarówki ma ogromne problemy z pokonaniem tego zakrętu, a w przypadku gdy z przeciwka nadjeżdża inny pojazd minięcie się jest niemożliwe. Wykonując nową inwestycję, należało to przemyśleć i wykonać tak, aby ruch odbywał się bezpiecznie. Nie chcę nawet myśleć co tam będzie się dziać, gdy spadnie pierwszy śnieg, bądź na drogach zrobi się ślisko. W minionym tygodniu spotkałem się na tym zakręcie z osobówką, którą kierowała kobieta - było blisko kolizji, a proszę mi wierzyć, że znając wcześniej to miejsce starałem się zachować ostrożność. Inwestycja na pewno do najtańszych nie należała, a ktoś ewidentnie jej nie przypilnował. Szkoda, trzeba zaprosić tutaj ekipę "Absurdów drogowych" z TVN-u, bo poprawić tego to na pewno nie poprawią."

Trudno nam w tej sytuacji o komentarz, może oddamy głos Wam - czytelnikom. Znacie to miejsce? 

 źródło: nadesłane na kontakt[@]estrzelce.pl

Drezdenko: Policyjny pościg za złodziejami paliwa [VIDEO]

Policjanci patrolujący Drezdenko próbowali zatrzymać kierowcę vw passata, który odpowiedzialny był za kradzieże paliwa na terenie powiatu. Niestety, ten zaczął uciekać. Pościg zakończył się wypadkiem.

Czytaj więcej...

 

 

Share

REKLAMA

REKLAMA