WOŚP 2020 w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Strzelce Kraj, Drezdenko, Dobiegniew, Stare Kurowo....

Kolejny rok z rzędu miejscowości z powiatu strzelecko-drezdeneckiego przyłączają się do zbiórki pieniędzy dla potrzebujących w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP już 12 stycznia na terenach powiatu.

Strzelce Krajeńskie

Impreza odbędzie się w strzeleckim ośrodku kultury i zacznie się już od 14:30. Będą występy, malowanie twarzy, balonowe show, pyszne ciasta i licytacja fantów (wylicytować można bon na reklamę na portalu estrzelce.pl). Na zakończenie tradycyjne światełko do nieba! 

 

Drezdenko

 W Drezdenku od godziny 15:00 zapraszamy na plac Wileński. Będzie się działo.... 

 

Dobiegniew

Wielkie orkiestrowe granie 12 stycznia 2020 roku do auli Gminnego Zespołu Szkół przy ul. Poznańskiej. W  tegorocznym finale na rzecz Orkiestry kwestować będzie na terenie gminy 55 wolontariuszy WOŚP, na czele z Burmistrz Dobiegniewa Sylwią Łaźniewską. 28 Finał WOŚP będzie już po raz 21. organizowany w Dobiegniewie. Jak co roku na terenie Gminy będzie wiele atrakcji. Start o godz. 15.00 w auli przy ul Poznańskiej.

Stare Kurowo

W Startym Kurowie impreza startuje już o 12:00. O 15:30 przenosi się do Szkoły w Starym Kurowie. 

Na co zbieramy!

Fundacja zbierać będzie środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach medyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Share

REKLAMA

REKLAMA