Główna wygrana Lotto w Strzelcach Krajeńskich! To pierwsza „szóstka" trafiona w mieście

Wczoraj padła główna wygrana w Lotto. Szczęśliwiec swój zakład puścił w Strzelcach Krajeńskich w punkcie przy ul.Słowackiego 17.

Szczęśliwiec losowaniu 25.02.2021 r. wygrał 2 000 000 zł., a zakład puścił w Strzelcach Kraj. przy ul.Słowackiego 17. Liczby jakie padły: 3, 7, 14, 18, 40, 46.

Lotto na swojej stronie informuje, że graczowi do pełni szczęścia wystarczył jeden zakład zawarty metodą na chybił trafił. Warto dodać, że poza trafioną „szóstką" w Lotto, we wczorajszym losowaniu odnotowaliśmy ponad 41 tys. wygranych niższych stopni („piątki", „czwórki" oraz „trójki"). To pierwsza „szóstka" trafiona w Strzelcach Krajeńskich i 1392 Lottomilioner w Polsce.

Szóstka w Lotto to dla wielu szczyt marzeń. Szczęśliwcy, którym to się udało, powinni jednak wiedzieć, jak dobrze takie pieniądze zainwestować. Mamy nadzieję, że szczęśliwcowi z naszego regionu się uda ;) 

 

źródło: nadesłane

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Policjanci sprawdzają przestrzeganie obostrzeń epidemiologicznych. Nie obyło się bez mandatów...

Na terenie całego kraju zapowiadane są dodatkowe ograniczenia związane z walką z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Tak zwana trzecia fala powoduje, że wszyscy musimy się zmobilizować, aby zakażeń było jak najmniej.

Czytaj więcej...

 

Kolejne wsparcie dla szpitala w Drezdenku

Powiatowe Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Drezdenku otrzymało kolejne rządowe wsparcie.  Władysław Dajczak Wojewoda Lubuski poinformował o przekazaniu 4  nowoczesnych łóżek przeznaczonych dla pacjentów przebywających na OIOM oraz 550 kombinezonów ochronnych.

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA