Spłonął wrak samochodu niedaleko Buszowa | FOTO

Spłonął wrak samochodu pozostawiony przy drodze wojewódzkiej nr 156 niedaleko m.Buszów gm.Strzelce Kraj. Samochód wcześniej stał wstępnie rozszabrowany, w niedzielę spłonął. 

W niedzielę 28.02.2021 r. o godzinie 17:25 do PSP Strzelce Krajeńskie wpłynęło zgłoszenie o płonącym samochodzie przy drodze wojewódzkiej nr 156 niedaleko Buszowa. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia po 9 minutach od zgłoszenia, dotarł zastęp z JRG PSP w Strzelcach Krajeńskich, po niespełna minucie dojechał drugi zastęp z OSP Buszów.

W wyniku rozpoznania ustalono, że płonący pojazd zagraża bezpieczeństwu w ruchu drogowym, oraz że w tym zdarzeniu brak jest osób poszkodowanych. Działania skupiły się na zamknięciu ruchu na DW 156 oraz podaniu prądu piany ciężkiej w celu ugaszenia płonącego pojazdu.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie, jako że powzięto informacje o tym że pojazd stał w tym miejscu już od kilkunastu dni.

źródło: KP PSP Strzelce Kraj | straz.strzelce.pl

 

- P O L E C A M Y -

Wypadek na DK 22 w m. Długie. Ciężarówka uderzyła w drzewo, towar na drodze... | FOTO

Dziś rano w m.Długie doszło do wypadku. Samochód ciężarowy uderzył w drzewo, a towar który przewoził wysypał się drogę. Trwa akcja służb.

Czytaj więcej...

 

PILNE! Gigantyczny wzrost zakażeń koronawirusem! Prawie 16 tys. nowych w Polsce, 387 w Lubuskiem | Raport

Mamy bardzo duży wzrost zakażeń koronawirusem. Zdaniem wielu specjalistów możemy mówić już o trzeciej fali zakażeń. Dziś mamy prawie 16 tys. zakażeń, zmarło 309 osób. 

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA