PILNE! Akcja straży granicznej na ul.Gorzowskiej w Strzelcach | FOTO

Na ul.Gorzowskiej w Strzelcach Kraj. (koło Biedronki) trwa akcja służby granicznej, na miejscu jest też policja. 

Informacje otrzymaliśmy od naszego czytelnika. Po pościgu zatrzymany został samochód osobowy marki Audi, który uderzył w lampę. Zdaniem świadka, który podesłał nam zdjęcia padły strzały, a samochód ma przestrzelone opony. Teren pilnowany jest przez uzbrojonych funkcjonariuszy straży granicznej i policji. Na miejscu trwają czynności operacyjne. 

Jak podał portal lubuskie24.pl Morski Oddział Straży Granicznej prowadził pościg za skradzionym na terenie Niemiec samochodem marki Audi A5. Kierowca nie zatrzymał się kontroli, swoją przygodę zakończył na lampie w Strzelcach Krajeńskich. 

Ruch w miejscu prowadzonych działań jest utrudniony i odbywa się wahadłowo. Nie mamy informacji jak długo potrwają czynności. 

Aktualizacja 04.03.2021 r. (morski.strazgraniczna.pl)

W okolicach Strzelec Krajeńskich strażnicy graniczni wytypowali auto do kontroli drogowej. Kierowca jednak zignorował sygnały do zatrzymania i rozpoczął ucieczkę. W wyniku podjętego natychmiast pościgu funkcjonariusze zatrzymali 23-latka na jednej z ulic miasta. Jak się okazało, kierowane przez niego trzyletnie Audi A5 zostało kilka godzin wcześniej skradzione w Niemczech. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli niemieckie tablice rejestracyjne, zamocowane na samochodzie polskie numery pochodziły od innego pojazdu. Wobec zatrzymanego 23-latka prowadzone są dalsze czynności. Odzyskane Audi A5 o szacunkowej wartości 130 tys. zł zabezpieczono na terenie Straży Granicznej.

 /więcej wkrótce/

źródło: nadesłane,

 

-   C Z Y T A J    I N N E   -

 

 

Spłonął wrak samochodu niedaleko Buszowa | FOTO

Spłonął wrak samochodu pozostawiony przy drodze wojewódzkiej nr 156 niedaleko m.Buszów gm.Strzelce Kraj. Samochód wcześniej stał wstępnie rozszabrowany, w niedzielę spłonął. 

Czytaj więcej...

 

PILNE! Gigantyczny wzrost zakażeń koronawirusem! Prawie 16 tys. nowych w Polsce, 387 w Lubuskiem | Raport

Mamy bardzo duży wzrost zakażeń koronawirusem. Zdaniem wielu specjalistów możemy mówić już o trzeciej fali zakażeń. Dziś mamy prawie 16 tys. zakażeń, zmarło 309 osób. 

Czytaj więcej...

 
Share