Nowy tomograf działa już w drezdeneckim szpitalu

Z dniem 1 maja działalność rozpoczęła Pracownia Tomografii Komputerowej w ramach kontraktu z NFZ, czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00.

Z badania może skorzystać pacjent posiadający skierowanie od lekarza specjalisty (posiadającego umowę z NFZ)- uwaga, lecz nie od lekarza rodzinnego! Podczas rejestracji pacjent otrzymuje formularz oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowania do badania- zależne od tego, czy badanie będzie wykonywane z kontrastem czy bez kontrastu. Potrzebnych informacji udziela również lekarz kierujący na badanie TK.

Rejestracja na badanie: osobiście lub pod numerem telefonu: 957639963

Przypomnimy, że całość inwestycji kosztować miała 1 700 000 zł, z czego 1 200 000 zł pochodzi z rezerwy ogólnej budżetu Państwa,  a 500 000 zł pochodzi ze środków własnych Powiatu. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca roku.

źródło: Szpital Drezdenko,

 

I N N E   A R T Y KU Ł Y 

Lubuska Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi - dołącz do najlepszych!

Lubuska Policja zachęca do wstąpienia w jej szeregi. Ten szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym jest przeznaczony dla odpowiedzialnych osób.

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA