Majaland rusza w najbliższą środę (26.09)! Pra-premiera w doskonałej cenie [VIDEO]

Chcesz być tą pierwszą osobą w naszym Majalandzie? Nic prostszego. Majaland przygotował dla Was wyjątkową ofertę na pra-premierę otwarcia parku.

Majaland zaprasza wszystkich na prapremierę parku w dniach 26-28 września. Bilety w wyjątkowej cenie 39,90 zakupisz tutaj. Osoby z kartami rocznymi również mogą skorzystać z tych dni.

Majaland będzie pierwszym w Polsce całorocznym, tematycznym (opartym o Pszczółkę Maję, Heidi i Wica Wikinga) parkiem rozrywki. W "Majalandzie" znajdziemy atrakcje dla całej rodziny - karuzele, zjeżdżalnie, place zabaw, roller costery oraz punkty gastronomiczne. A co jeśli lubicie zwierzęta? W Majaland czekają na Was wesołe kózki i chrumkająca świnka. Na ich grzbietach dzieci będą mogły wybrać się w daleką podróż i odwiedzić prawdziwą farmę Heidi. Bilety są już dostępne i można je zamawiać wchodząc na stronę internetową "Majalandu". Oficjalnie otwieracie park nastąpi w dniu 30 września.

 

 

Choszczeńscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży i pasera ze Strzelec Kraj |

Do kradzieży doszło w Mielęcinie (koło Krzęcina). Według zgłaszającej w okresie od 15 do 17 września br. z budynku gospodarczego nieznany sprawca dokonał kradzieży piły spalinowej, kosy spalinowej, kosiarki, roweru górskiego oraz elektronarzędzi.

Czytaj więcej...

Share

REKLAMA

REKLAMA