Poważny wypadek w Sokólsku. Mercedes uderzył w przydrożne kamienie....

Do wypadku doszło w piątek 07 maja w godzinach wieczornych w Sokólsku (gm.Strzelce Kraj.) Samochód osobowy marki Mercedes uderzył w kamienie znajdujące się przy drodze...

W dniu 07.05.2021 r. tuż przed godziną 19:00 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Strzelcach Krajeńskich odebrał zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Sokólsko. Na miejsce działań skierowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Strzelcach Krajeńskich oraz zastęp z OSP Bronowice.

Na miejscu okazało się że samochód osobowy marki Mercedes po uderzeniu w przydrożne kamienie blokuje pas ruchu w kierunku Strzelec Krajeńskich. Pojazdem według ustaleń kierującego działaniami strażaka podróżowały 4 osoby, z czego tylko jedna pozostawała na miejscu zdarzenia, pozostałe oddaliły się. W wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Działania zastępów skupiły się na zabezpieczeniu przeciwpożarowym pojazdu.

Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia Policja.

źródło: KP PSP Strzelce Kraj.

I N N E   A R T Y K U Ł Y

Wilk zauważony między zabudowaniami w Starym Kurowie. Urząd apeluje o zachowanie ostrożności...

Wczoraj około południa na terenie Starego Kurowa zauważono wilka- przemieszczał się z Kawek do Rokitna drogą publiczną. Urząd w Starym Kurowie apeluje do mieszkańców gminy o zachowanie ostrożności.

Czytaj więcej...

 
Share

REKLAMA

REKLAMA